Proč nakoupit u Zlaťáka

Specializujeme se a (i proto) máme skvělé ceny

Není nic jednoduššího než naší nabídku porovnat s tím, co Vám nabídnou jinde. Zaměřujeme se výhradně na prodej zlatých a stříbrných investičních slitků a soustředění se na úzký sortiment nám umožňuje držet dostatečné skladové zásoby a nabízet investiční produkty za skvělé ceny.

Rychlost úhrad

Nabízíme úhradu zálohových plateb okamžitými bankovními převody z 8 velkých českých bank, případně úhradu platební kartou. V řádu několika málo minut můžete závazně fixovat cenu vaší objednávky jen s 15% zálohou.

Rychlost dopravy

Doručujeme cenným psaním České pošty na kterékoliv místo v ČR. Všechny zásilky jsou pojištěné na svou hodnotu a bezpečně zabalené. Expedujeme každý den a skladové zboží tak můžeme na jakékoliv místo v ČR doručit už do 24 hod. od objednání.

Rychlé úhrady a záloh dohromady znamenají, že svou objednávku můžete mít u sebe hned druhý den od objednání aniž byste kamkoliv museli cestovat. Podobně to platí pro osobní odběry - skladové zboží lze po předchozí telefonické domluvě odebrat do hodiny.

Přehledný a bezpečný e-shop

U nás nakoupíte intuitivně. Vše je na webu tam, kde to očekáváte.  Objednávka se odehrává pod zabezpečeným HTTPS protokolem, takže není možné, aby komunikaci mezi vámi a serverem po cestě kdokoliv odposlouchával.

V případě, že přecejen potřebujete v průběhu nákupu radu, jsme připraveni Vám v pracovní době okamžitě poradit prostřednictvím integrovaného chatu nebo telefonicky.

Otevřenost a transparentnost

U nás u každého produktu vidíte z čeho se cena skládá - cenu samotného kovu, náklad na výrobu slitku a naši marži pokrývající náklady s nákupem, dopravou a pojištěním zboží na cestě od výrobce do našeho centrálního skladu v Praze.

Diskrétnost

U nás máte možnost nakoupit zlato maximálně diskrétně. Archivujeme pouze nezbytné, zákonem předepsané, účetní doklady. Podrobnosti o objednávkách považujeme za společné obchodní tajemství.

Při doručení cenným psaním Vám v případě zájmu objednávku doručíme na kteroukoliv poštu v ČR - ani Váš pošťák nemusí vědět, že Vám přišel balíček s vysokou hodnotou.

Komfort nákupu - maximální provozní doba!

Náš obchod je v provozu nonstop. Jediné omezení je, že spotové nákupy (nákupy za aktuální cenu) lze realizovat pouze v době, kdy jsou otevřené světové komoditní burzy (pondělí 01:00 - pátek 21:00).

Pokud se rozhodnete nakoupit za aktuální cenu třeba o půlnoci, nic vám v tom nebrání. U nás nemusíte čekat do rána, jako je zvykem jinde. U nás si cenu potvrzujete sami! Jakmile cenu potvrdíte, je to konečná cena. Pro vás, i pro nás.

Zlato 1738.45 Kč / g Stříbro 22.02 Kč / g Grafy vývoje cen
spot 2172.93 EUR / oz spot 27.52 EUR / oz Kurz 24.884 Kč / EUR
2332.41 USD / oz 29.539 USD / oz Kurz 23.183 Kč / USD
Přihlásit se | Registrovat
Košík je prázdný