Koncept internetového obchodu Zlaťák.cz

Tato stránka se věnuje naší prodejní filozofii. Pokud Vás zajímají konkrétní argumenty, proč zvolit náš obchod, pokračujte zde.

E-shop, směnárna nebo broker?

Ač podle zákona je Zlaťák.cz elektronický obchod, ve své podstatě je to spíš služba. Lze se na ní dívat jako na směnárnu, ve které měníte peníze na zlato. Směnárnu, kde měníte jednu měnu - papírovou, mladou, nekrytou - za druhou - tisíci let prověřenou, uznávanou, krásnou a skutečnou. Nejvýstižnější popis ale je, že je Zlaťák.cz váš broker investičních kovů. Vy říkate, co a kdy chcete nakoupit, Zlaťák to obstará a doručí.

Obchod pro každého

Investiční zlato není luxusní zboží pro vybranou hrstku milionářů. Investiční zlato je alternativa klasických finančních spořících produktů počínaje stavebním či penzijním spořením, termínovanými vklady apod. Nakupovat zlato, a ukládat své úspory bezpečně s ohledem na inflaci a ekonomické krize, lze řádově už od stokorun měsíčně. Proto Zlaťák.cz nesází na navození dojmu luxusu, ale na přehlednost a jednoduchou obsluhu. Ne náhodou je naším maskotem superhrdina Zlaťák, neboť jak známo, superhrdinové pomáhají všem bez rozdílu. Bohatým i "chudým".

Investiční zlato je měna. Měna se specifickými vlastnostmi, skutečná, tísic let užívaná, odolná proti inflaci. Nakoupit investiční zlato je téměř to samé jako nakoupit cizí měnu před cestou na dovolenou. Jde o pořízení měny, u které není tak důležité, kde s ní zaplatíte (po celém světě), ale kdy - v dobách, kdy papírové peníze ztratí hodnotu, v době skutečné ekonomické krize, v době války. Narozdíl od finančních spořících produktů, zlato udrží hodnotu.

Moderní a efektivní provoz

Klademe důraz na maximální automatizaci všech procesů, od objednávky po expedici či zpětnou vazbu od zákazníků. K dosažení efektivního provozu využíváme moderní technologie (Internet, e-mail, informační systémy propojené s dodavateli atd.), spolupráci s partnery či konsolidaci objednávek k minimalizaci nákladů na dovoz do ČR a uskladnění slitků.

Nízkomaržový a vysokoobratový prodej

Od počátku patříme mezi stabilně nejlevnější prodejce na českém trhu. Jak to děláme? Není to žádné tajemství. V první řadě máme dobré podmínky u kvalitních a spolehlivých dodavatelů. Dále máme efektivní a levný provoz. Žádné okázalé showroomy a kanceláře na lukrativních adresách. Žádné drahé sítě obchodních zástupců, o jejichž provize se ceny musí navýšit. Žádný spekulativní nákup na sklad a zvyšování ceny o riziko poklesu ceny zlata na burze mezi nákupem a prodejem. Díky efektivní skladové politice máme nízké náklady na zabezpečení a pojištění, ale přitom držíme optimální skladové zásoby.

Obchod, který má duši

Nechceme chladný byznys, který zapadne mezi ostatní na trhu. I proto budujeme značku, jejíž tváří je superhrdina Zlaťák se zvláštní schopností měnit peníze na zlato, a jehož poslání je bránit vaše úspory. Komunikaci se zákazníky se snažíme vést otevřeně, přirozeně a uvolněně (podívejte se například na náš blog nebo Zlaťákovy glosy)

Zlato 1704.48 Kč / g Stříbro 22.15 Kč / g Grafy vývoje cen
spot 2151.97 EUR / oz spot 27.971 EUR / oz Kurz 24.636 Kč / EUR
2334.44 USD / oz 30.344 USD / oz Kurz 22.712 Kč / USD
Přihlásit se | Registrovat
Košík je prázdný